قانون کائنات

۱,۵۹۸ بازديد
افکار منفی باعث فرستادن ارتعاش منفی در زمینه ناخواسته‌ها و افکار مثبت باعث فرستادن ارتعاش مثبت در زمینه خواسته‌ها و اهدافمان می‌شود به عنوان مثال:

اگر وضع مالی مناسبی ندارید به هیچ عنوان به وضع فعلیتان توجه نکنید، توجه کردن به وضع فعلی و ارسال ارتعاش باعث می‌شود همین وضع برایتان اتفاق بیافتد. در نتیجه به هیچ وجه به وضع و شرایط فعلی خود توجه نکنید و به خواسته‌ها و چیزهای مثبت درون زندگیتان تمرکز کنید.

تنها راه برای تقویت ذهنتان به افکار مثبت تمرین کردن می‌باشد، شما باید تمرین کنید و روزانه حدود ۱ ساعت برای ذهنتان زمان بگذارید. تمارین زیادی در زمینه قانون جذب وجود دارد که من در قسمت اعضای ویژه تمارینی را که روزانه خودم انجام می‌دهم و از آنها نتایج عالی در تمام جنبه‌های زندگی گرفتم برایتان قرار داده‌ام.

4_احساستان را خوب نگهدارید:

یکی از مهمترین مراحل درخواست از کائنات نگه‌ داشتن احساس خوب است، باید کاری کنید که در زندگی روزمره احساس خوبی داشته باشید، در حالت طبیعی احساس شما بد است و شما با تمرین کردن احساستان را خوب می‌کنید. تمام ما قدرت این را داریم که بتوانیم احساسمان را خوب کنیم.

5_حرف زدن راجب خواسته:

یکی دیگر از تکنیک‌های مهم برای ارسال دقیق ارتعاش اهدافتان به کائنات صحبت کردن در مورد خواسته‌ها و اهدافتان است. باید راجب خواسته‌ها و اهداف خود صحبت کنید. حرف زدن ارتعاش به شدت قوی به کائنات در جهت خواسته و اهدافتان ارسال می‌کند.

به جرات می‌توان گفت که قدرت کلام خیلی بالاست تا می‌توانید راجع به اهداف و خواسته‌هایتان صحبت کنید.6_تمرکز کنید:

یکی دیگر از روش‌های درخواست از کائنات تمرکز کردن بر روی خواسته‌هایتان است. برای تمرکز کردن بر روی اهدافتان باید از قبل اهداف‌تان را مشخص کرده باشید.

شما با تمرکز به خواسته‌های خود ارتعاش آن را به جهان هستی ارسال می‌کنید، حواستان باشد که همیشه در زندگی خود به چیز های خوب تمرکز کنید ممکن است شما به چیزهای منفی و ناخواسته‌ها تمرکز کنید؛ پس سریع ذهن‌تان به سمت ناخواسته‌ها رفت می‌توانید کانون توجه ذهنتان را به سمت خواسته‌هایتان ببرید.

7_ احساس کردن خواسته‌ها:

احساستان باید طوری باشد که آن خواسته را در همین لحظه در زندگی خود دارید و حس می کنید و از داشتن آن شور و اشتیاق فراوانی دارید. اگر این حس را بتوانید در خودتان کامل نگاه دارید مطمئن باشید به آن چیزی که می‌خواهید ۱۰۰ درصد خواهید رسید.کائنات چیست؟ فلسفه کائنات و قانون جذبتا اینجا ۸ مرحله مهم و کاربردی در جهت درخواست از کائنات را به شما گفتیم در مرحله بعدی شما باید باورتان را نسبت به اهدافتان اصلاح کنید .

2_ مرحله دوم ) باور کردن اهداف خود

باور کردن اهداف خود

دومین مرحله برای رسیدن به آرزوها و خواسته‌ها این است که باید باورتان را نسبت به خواسته هایتان تغییر دهید. باور شما بر اساس انجام تمرین مداوم درست می‌شود.

باورهای شما بر اساس تکرار افکار در ذهنتان ایجاد می‌شود این افکار می‌توند باعث ایجاد باور ثروت آفرین شود یا اینکه می‌تواند باعث ایجاد باورهای مخرب و نامحدود در زندگیتان شود. باورها در زندگی خیلی مهم هستند شما با یک باور درست می‌توانید بهترین زندگی ممکن را داشته باشید و با یک باور محدود کننده و اشتباه می‌توانید زندگی خودتان را نابود کنید.

تنها راه تغییر باور در زندگی تمرین کردن می‌باشد، شما با تمرین درست و صحیح می‌توانید باور درست را جایگزین باورهای اشتباه و محدود کننده در زندگی کنید. باورهای شما مانند سیمان به ذهنتان چسبیده‌اند و برای تغییر آنها باید زمان و پشتکار داشته باشید. به عنوان مثال: یکی از باور های محدود کننده که خیلی از افراد مذهبی دارند این است که ”پول بد است و ما را از خدا دور می‌کند” این یک باور محدود کننده در زندگی است که اگر این باور را داشته باشید باعث می‌شود پول و ثروت وارد زندگی شما نشود.

یک سری باورها مانع پیشرفت انسان در زندگی می‌شوند، شما باید باورهای نامناسب و اشتباه را پیدا کنید و باورهای درست و ثروت‌ساز را جایگزین باور‌های محدود کننده خود کنید. باید باورتان را در جهت رسیدن به خواسته و اهداف‌تان تغییر دهید، اگر باورتان را تغییر دهید مطمئن باشید که به آن هدف و خواسته‌ای که دارید خواهید رسید.

کائنات چیست؟ فلسفه کائنات و قانون جذب3_ مرحله سوم ) دریافت و رسیدن به خواسته ها:

دریافت و رسیدن به خواسته ها:

مهمترین مرحله برای درخواست اهداف و خواسته‌هایتان از کائنات، احساس کردن خواسته‌هایتان می‌باشد. شما باید اهدافتان را در زندگی خود احساس کنید احساسی که به خواسته‌ها و اهدافتان دارید باید یک حس عالی مثل شور شوق در زندگی‌تان باشد.

احساستان باید طوری باشد که آن خواسته را در همین لحظه در زندگی خود دارید و حس می کنید و از داشتن آن شور و اشتیاق فراوانی دارید. اگر این حس را بتوانید در خودتان کامل نگاه دارید مطمئن باشید به آن چیزی که می‌خواهید ۱۰۰ درصد خواهید رسید.

تنها راه نگهداشتن احساستان تمرین کردن است شما باید هر روز تمرین کنید و نهایتا 30 دقیقه در روز برای ذهنتان زمان بگذارید، همین ذهنتان است که باعث می‌شود شما به اهدافتان برسید توصیه می‌کنم تمارین را جدی بگیرید و با تمام وجود آنها را انجام دهید.

اینک به بررسی تابلو کائنات می پردازیم و آن را به طور مختصر و مفید بیان میکنیم

تابلو کائنات چیست؟

در ساده ترین تعریف، تابلو کائنات یک نمود بصری از آینده ای است که شما می‌ خواهید به آن دست پیدا کنید. تابلو کائنات در حقیقت یک یادآور محسوس و الهام بخش برای شما است که به شما یادآوری می کند برای چه چیزی تلاش می کنید. تابلو کائنات می تواند در کنار دیگر تکنیک ها به عنوان مثال جملات تاکیدی به کار برده شود تا اعتماد به نفس شما را در مهارت ها و توانایی هایتان افزایش دهد.

گاهی اوقات به تابلو کائنات، تابلو آرزو ها و تابلو رویا ها نیز گفته می شود. شما از تابلو کائنات استفاده می کنید تا کلمات و تصاویری را به شما نشان دهد که احساسات شما را در مورد چیز هایی که در زندگی می خواهید به دست بیاورید بر انگیزند. بیشتر افراد از تابلو کائنات استفاده می کنند تا یادآوری برای هدف های آنها باشد و به آنها کمک کند از مسیر خودشان دور نشوند و مثبت فکر کنند.

مشخص نیست برای اولین بار چه کسی و چه زمانی از تابلو کائنات استفاده کرد اما استفاده از تابلو کائنات در سال های اخیر افزایش پیدا کرده است و افراد معروفی مانند جیم کری و اپرا از آن استفاده می‌ کنند و آن را تأیید کرده اند. همانطور که در ادامه بیان خواهیم کرد، تابلو کائنات می‌ تواند کاربرد های زیادی داشته باشد.

تابلو کائنات مناسب برای تمامی رویا ها و اهداف است، چه بزرگ و چه کوچک. بنابراین نیازی نیست به این فکر کنید که آیا اهداف و رویا های شما سزاوار ایجاد تابلو کائنات است یا نه … شما می توانید برای تمام اهداف و رویا هایتان از تابلو کائنات استفاده کنید.

اگر قصد دارید به یک هدف مشخص دست پیدا کنید و یا می خواهید از ابتدا شروع کنید و زندگی خود را تغییر دهید، تابلو کائنات یک ابزار قدرتمند است که به سادگی ساخته می شود و می تواند به شما کمک کند چارچوب ذهنی درستی داشته باشید و در جهت مثبت حرکت کنید. تصویر زیر نمونه ای از تابلو کائنات است که به صورت بسیار ساده اما دقیق ساخته شده است.


http://spencerqrqm67777.shotblogs.com/-10286361
http://manuelnlie33333.tribunablog.com/-10519140
http://marcoenva85285.blogzet.com/-10981001
http://johnnydecy11111.blogdigy.com/-10555649
http://knoxzazv90090.mybjjblog.com/-11170347
http://connermonj55555.tblogz.com/-11057034
http://knoxzbaw01110.uzblog.net/-11101697
http://troyvyya84930.suomiblog.com/-11493928
http://andreszegh95173.canariblogs.com/-12056582
http://chancertqm67666.amoblog.com/-18051606
http://edgarcksx30732.total-blog.com/-21426563
http://beckettqroj55555.blogdon.net/-13006810 
http://remingtonjvhv63186.isblog.net/-13684749
http://sergiondqd08642.alltdesign.com/-16681936
http://damienrrpk55555.blogkoo.com/-15615769

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
 طراحی سایت   طراحی سایت طراحی سایت  طراحی سایت  طراحی سایت طراحی سایت  طراحی سایت  طراحی سایت طراحی سایت  طراحی سایت  طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت  طراحی سایت طراحی سایت  طراحی سایت  طراحی سایت طراحی سایت